• Laboratoria przyszłości w naszej szkole

• Samorządowy Zespół Szkolny w Biszczy jest uczestnikiem programu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Nauki Laboratoria Przyszłości, w ramach którego pozyskano 60 000 zł.

Dzięki tym środkom zakupiono następujący sprzęt:
            - meble;
            - sprzęt muzyczny;
            - lutownicę z cyną;
            - mikroskop z możliwość wizualizacji;
            - drukarkę 3D;
            - dron;
            - sprzęt do prowadzenia nagrań;
            - mikrofon kierunkowy;
            - wizualizer;
            - gimbal do aparatu;

• Wakacje w przedszkolu

• Podczas wakacji w przedszkolu odbywały się zajęcia opiekunczo- wychowawcze. Dzieci aktywnie spędzały czas na placu zabaw z piłką, chustą animacyjną. W sali nie zabrakło zajęć plastycznych, przy muzyce, z wykorzystaniem gumy sensorycznej i Bum Bum Rurek. Dzieci były bardzo kreatywne i zaangażowane.

• 79. ROCZNICA ROZPOCZĘCIA LIKWIDACJI NIEMIECKIEGO OBOZU PRZESIEDLEŃCZEGO W ZWIERZYŃCU.

• Dnia 14 sierpnia 2022 roku (niedziela), delegacja Szkoły Podstawowej w Biszczy w składzie: Kamila Jurkiewicz, Anna Kurowska, Marcin Janduła, Piotr Mazurek, Przemysław Skakuj i opiekun Ryszard Baryła, wzięła udział w uroczystości patriotyczno - religijnej związanej z 79. rocznicą rozpoczęcia likwidacji niemieckiego OBOZU PRZESIEDLEŃCZEGO W ZWIERZYŃCU.
            PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
            godz. 11:15 - Zbiórka uczestników i pocztów sztandarowych przy kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Zwierzyńcu.
            godz. 11:30 - Rozpoczęcie uroczystości przy pomniku:
            - odegranie Hymnu Państwowego,
            - powitanie gości i przemówienie okolicznościowe,
            godz. 12:00 - Msza Święta w Kościele Parafialnym p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Zwierzyńcu w intencji pomordowanych Dzieci Zamojszczyzny w czasie II Wojny Światowej.