• Jasełka u najmłodszych

• 11stycznia uczniowie klasy 3 przedstawili Jasełka dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów z klasy II i III. Montaż słowno-muzyczny przygotowali pod opieką wychowawczyni. Na zakończenie w nagrodę wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek od pań dyrektorek.

• Bóg się rodzi...

• 22 grudnia w naszej szkole uczniowie klasy VI i VIII pod opieką ks. Radosława Zaborniaka przygotowali Jasełka. Podczas tej inscenizacji mogliśmy sobie przypomnieć historię narodzin Chrystusa. Oprawę muzyczną wraz z uczniami z zespołu wokalnego przygotowała p. Alicja Bełz. Podczas akademii zostały także wręczone nagrody za różnorodne konkursy szkolne i pozaszkolne. Na koniec uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach, gdzie przełamali się opłatkiem i zaśpiewali wspólnie kolędy.