• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 w Samorządowym Zespole Szkolnym im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy odbędzie się 4 września /poniedziałek /2023 r. o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej.

Wcześniej tj. o godzinie 8.00 w kościele parafialnym zostanie w tej intencji odprawiona msza św.

Po zebraniu ogólnym dzieci z przedszkola i uczniowie szkoły spotkają się z wychowawcami poszczególnych oddziałów w swoich salach.

W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.

Dowóz uczniów:
            Przystanek w Biszczy przy posesji Państwa ćwikła – godz. 8.30
            Przystanek w Wólce Biskiej -godz. 8.40.
            Po uroczystości uczniowie korzystający z porannego dowozą zostaną odwiezieni.

Obiady: Wyżywienie w stołówce szkolnej będzie prowadzone od dnia 11 września 2023 r. (poniedziałek). Płatności należy dokonać u intendenta do dnia 7 września 2023 r. (czwartek).
            Cena obiadu dla dzieci z OP i uczniów klas I- VIII wynosi 5 zł.
            Wyżywienie dla dzieci z grup przedszkolnych 3-4 latków i 4- 5 latków: obiad + śniadanie – 5 zł obiad+ śniadanie + podwieczorek - 6zł
            Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu powyżej 5 godzin wynosi 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

• Znów będą wakacje....

• Już niedługo te słowa będą adekwatne do sytuacji, bo kolejny rok szkolny 2023/24 stanie się faktem. Tym razem po raz pierwszy spotkamy się 4 września o godzinie 9. 00 w sali gimnastycznej. Wcześniej, bo o godz. 8. 00, wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w mszy świętej.
            W tym dniu pamiętajmy także o wszystkich ofiarach II wojny światowej, której kolejna rocznica wypada 1 września.
            W nowym roku szkolnym życzmy sobie samych sukcesów i realizacji wszystkich ambitnych planów.