• XXXI Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele

• 22 lutego 2024 r. w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się etap powiatowy XXXI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele "Uczestniczę we wspólnocie Kościoła" organizowanego dla uczniów szkół podstawowych przy współpracy Lubelskiego Kuratorium Oświaty, LSCDN oraz Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu. W konkursie tym wzięła udział uczennica klasy VI Julia Ziomek pracująca pod opieką ks. Radosława Zaborniaka. Gratulujemy Julii awansu do kolejnego etapu i liczymy na dalsze sukcesy.

• Nowi czytelnicy

• Czytanie książek pozytywnie wpływa na każdego czytelnika, niezależnie od jego wieku. Jest też bardzo ważne w rozwoju dziecka. Czytanie kształtuje inteligencję emocjonalną, koncentrację, rozwój empatii. Do fascynującego świata książek zostali zaproszeni uczniowie klasy I, których uroczyście zapisano w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

• Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Biszcza dla dzieci i młodzieży

• 11 lutego odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Biszcza dla dzieci i młodzieży. W rozgrywkach wzięli również udział uczniowie naszej szkoły i zajęli wysokie miejsca.

W najmłodszej kategorii:
            I miejsce - "Trzecia Piłka" (klasa III)
            II miejsce - "Złota Szóstka" (klasa II)
            III miejsce - "Czerwone Strzały " (klasa I).

W drugiej kategorii:
            I miejsce "Tiger King" (klasa IV).

W trzeciej kategorii:
            I miejsce "Sparta Biszcza" (klasa VII)
            III miejsce "United Biszcza" (klasa VII).

Dodatkowo uczeń klasy III Gabriel Adamczyk otrzymał nagrodę Indywidualną dla najlepszego bramkarza, a uczeń klasy VII Hubert Blicharz otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika. Gratulujemy !